Hakkımızda

Kural Nakliyat – Bursa

Bursa Kural Nakliyat firmamız, gerçekleştireceği evden eve taşıma öncesinde eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir.

Şehirler Arası Taşımacılık

Ofisinize ve iş yerinize dair her ayrıntı bizim için çok önemlidir. Eşyalarınızın doğru bir şekilde paketlenmesi, sınıflandırılarak araçlara yüklenmesi ve nakliye esnasında güvenle yeni ofisinize taşınması için profesyonel ekibimiz hassasiyetle  çalışıyor.

Kurumsal Taşımacılık

Bursa Kural Nakliyat, şehirler arası taşımacılık sektörünün önde gelen firmalarındandır. Firma olarak haftanın her günü 24 saat taşıma hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Profesyonelliğin getirdiği öz güven ile güven içinde taşınmanız için çalışıyoruz.

Önce Kalite

Önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti, amacımız ise günümüz şartlarına daima ayak uyduran ve eski taşımacılık anlayışından uzak yenilikçi ve kaliteli bir nakliyat şirketi olarak bu piyasada var olmaktır. Verdiğimiz hizmetin sorumluluğunu ve taşıdığımız eşyanın kıymetini bilerek, öncelikli olarak güvenlik tedbirini elden bırakmadan ve kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeden tecrübeli ve eğitimli personelimiz ile taşımacılık sektöründe hizmet vermeye devam edeceğiz.

Hakkımızda 

Bursa Kural Nakliyat olarak, evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe Türkiye’nin ve Bursa’nın  önde gelen firmalarından biriyiz. Nakliye sektöründe 20 yıldır hizmet vermektedir. Aldığımız her taşımacılık işinde profesyonel hareket ederiz. Kadromuz da bulunan kalifiye elemanlar, ekspertizler, nakliye araçları ile en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Deneyimli ve güvenilir kadromuz ile Türkiye’nin her şehrinden her şehrine evden eve nakliyat, ofisten ofise nakliyat ve kurumsal nakliyat  hizmetleri vermekteyiz. Kalite Politikamız müşteri memnuniyeti, zamanında ve doğru hizmet, hizmet devamlılığı sağlamak için ekonomik fiyat politikası uygulamaktır. Yaptığımız taşımacılık hizmetinde güven vermek en temel ilkemizdir.

İletişim: 

+90 534 8272516